Wk# | Date | Charlotte 2 - 8 (0 - 6) |
Falls City 7 - 5 (5 - 1) |
Flatonia 5 - 5 (3 - 3) |
Louise 5 - 5 (3 - 3) |
Pettus 8 - 3 (4 - 2) |
Shiner 8 - 5 (5 - 1) |
Woodsboro 4 - 6 (1 - 5) |
0 | Sep 01 | at La Pryor L 7-19 |
at Kenedy L 18-21 |
at H. Sacred Heart L 19-21 |
DANBURY W 20-18 |
at Shiner St. Paul W 26-6 |
at Schulenburg L 14-47 |
at Bloomington L 6-19 |
1 | Sep 08 | BEN BOLT W 13-6 |
at Poth L 13-19 |
BLOOMINGTON W 15-14 |
at Shiner St. Paul W 29-14 |
KENEDY W 42-14 |
at Wallis Brazos L 28-40 |
YORKTOWN W 28-14 |
2 | Sep 15 | at Brackett L 7-56 |
KARNES CITY W 21-14 |
YORKTOWN W 47-0 |
GANADO L 6-8 |
at Agua Dulce W 27-6 |
EAST BERNARD L 20-48 |
at Banquete W 19-13 |
3 | Sep 22 | NUECES CANYON W 46-12 |
D'HANIS L 0-26 |
at Weimar L 14-21 |
at Boling L 6-28 |
at Bloomington W 14-0 |
THRALL W 17-0 |
AGUA DULCE W 41-0 |
4 | Sep 29 | FLATONIA * L 0-31 |
at Woodsboro * W 27-7 |
at Charlotte * W 31-0 |
at Shiner * L 14-15 |
- open - | LOUISE * W 15-14 |
FALLS CITY * L 7-27 |
5 | Oct 06 | at Louise * L 0-47 |
- open - | WOODSBORO * W 27-6 |
CHARLOTTE * W 47-0 |
SHINER * W 13-6 |
at Pettus * L 6-13 |
at Flatonia * L 6-27 |
6 | Oct 13 | PETTUS * L 6-39 |
FLATONIA * W 26-20 |
at Falls City * L 20-26 |
at Woodsboro * W 21-19 |
at Charlotte * W 39-6 |
- open - | LOUISE * L 19-21 |
7 | Oct 20 | at Shiner * L 0-36 |
at Louise * W 25-24 |
- open - | FALLS CITY * L 24-25 |
WOODSBORO * W 35-14 |
CHARLOTTE * W 36-0 |
at Pettus * L 14-35 |
8 | Oct 27 | - open - | PETTUS * W 13-6 |
LOUISE * W 48-28 |
at Flatonia * L 28-48 |
at Falls City * L 6-13 |
at Woodsboro * W 28-0 |
SHINER * L 0-28 |
9 | Nov 03 | WOODSBORO * L 7-32 |
at Shiner * L 0-27 |
at Pettus * L 12-23 |
- open - | FLATONIA * W 23-12 |
FALLS CITY * W 27-0 |
at Charlotte * W 32-7 |
10 | Nov 10 | at Falls City * L 12-39 |
CHARLOTTE * W 39-12 |
SHINER * L 7-42 |
PETTUS * W 29-15 |
at Louise * L 15-29 |
at Flatonia * W 42-7 |
- open - |
D31 CO-CHAMPS Div-II 1st Seed |
D31 RUNNER-UP Div-II 2nd Seed |
D31 CO-CHAMPS Div-I Qualifier |
||||||
11 Bi-District |
Nov 18 | Bruni (D32-IIb) at Mathis W 35-6 |
La Villa (D32-IIa) at Banquete L 6-33 |
Ben Bolt (D32-I) at SA Harlandale W 27-0 |
||||
12 Area |
Nov 25 | Rocksprings (W29) Kerrville L 0-54 |
Brackettville (D29-I) New Braunfels Canyon W 22-19 |
|||||
13 Region |
Dec 2 | Iola (D25-I) Austin Berger L 7-34 |